Przedszkole Nr 2 w Kuźni Raciborskiej

Wejście do naszego Przedszkola
Plac zabaw dla grup starszych
Złota Jesień
Plac zabaw dla grup młodszych
Czekamy na bajkę
Sala 4 latków
Uczymy się języka angielskiego
Sala 5 latków
Dużo się uczymy
Sala 6 latków
Poznajemy litery
Jaka to litera
Sala 3 latków
Ulubiona bajka

O Nas

Przedszkole nr 2 w Kuźni Raciborskiej położone jest wśród bloków osiedla Kuźni Raciborskiej przy ulicy Westerplatte 1. Otoczone jest dużym ogrodem z dwoma placami zabaw. W przedszkolu znajduje się pięć dużych, słonecznych sal do zajęć. Czynne są cztery oddziały, do których uczęszcza 100 dzieci. Nasze przedszkole dba o wszechstronny rozwój i dobre przygotowanie wychowanków do podjęcia nauki w szkole. Uczymy tolerancji, wrażliwości, odpowiedzialności, a także kształtujemy poczucie własnej wartości i pewności siebie. Nasi wychowankowie mogą pochwalić się osiągnięciami i sukcesami w wielu dziedzinach na szczeblu gminnymi powiatowym. Dowodem tego są dyplomy i puchary zdobiące wnętrze naszej placówki.

Oto kilka zdjęć naszego przedszkola:

obraz1obraz2

obraz3