Przedszkole Nr 2 w Kuźni Raciborskiej

Wejście do naszego Przedszkola
Plac zabaw dla grup starszych
Złota Jesień
Plac zabaw dla grup młodszych
Czekamy na bajkę
Sala 4 latków
Uczymy się języka angielskiego
Sala 5 latków
Dużo się uczymy
Sala 6 latków
Poznajemy litery
Jaka to litera
Sala 3 latków
Ulubiona bajka

Dzień Bezpiecznego Internetu

Realizując Innowację Pedagogiczną "Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury" 26 lutego nasze 4- latki wzięły udział w zajęciach "Mały Miś i dzień bezpiecznego Internetu". W tym celu dzieci udały się do Szkoły Podstawowej, gdzie zostały serdecznie przywitane przez panią Dyrektor oraz panie Irenę Szymik oraz Sabinę Wierzchowską. Dzieci obejrzały film edukacyjny Jak bezpiecznie spędzać czas w internecie na tablicy multimedialnej. Dzieci zwiedziły również salę komputerową i mogły na nich pograć.

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg