Przedszkole Nr 2 w Kuźni Raciborskiej

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Przedszkole Nr 2
Wejście do naszego Przedszkola
Przedszkole Nr 2
Plac zabaw dla grup starszych
Przedszkole Nr 2
Złota Jesień
Przedszkole Nr 2
Plac zabaw dla grup młodszych
Przedszkole Nr 2
Czekamy na bajkę
Przedszkole Nr 2
Sala 4 latków
Przedszkole Nr 2
Uczymy się języka angielskiego
Przedszkole Nr 2
Sala 5 latków
Przedszkole Nr 2
Dużo się uczymy
Przedszkole Nr 2
Sala 6 latków
Przedszkole Nr 2
Poznajemy litery
Przedszkole Nr 2
Jaka to litera
Przedszkole Nr 2
Sala 3 latków
Przedszkole Nr 2
Ulubiona bajka

Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu

Realizując Innowację Pedagogiczną "Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury" 26 lutego nasze 4- latki wzięły udział w zajęciach "Mały Miś i dzień bezpiecznego Internetu". W tym celu dzieci udały się do Szkoły Podstawowej, gdzie zostały serdecznie przywitane przez panią Dyrektor oraz panie Irenę Szymik oraz Sabinę Wierzchowską. Dzieci obejrzały film edukacyjny Jak bezpiecznie spędzać czas w internecie na tablicy multimedialnej. Dzieci zwiedziły również salę komputerową i mogły na nich pograć.

 

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg